Šūpošana un pārnešana: nedaudz par cilvēka uzvēdību

Ar aizrautību un aizliegtā augļa, fantāziju, biedējošu pirmie soļi … Jau ilgu laiku es esmu domājis par rakstveidā kaut ko par šo aizraujošu un biedējošu tēmu un dalīties dažas domas un pieredzi, problēmām un iespējām mīnu lauku. Tas var būt smags jautājums tādēļ, lūdzu, saglabāt humora izjūta, kad jums izlasīt šo.

Labs sākumpunkts ir Kas tas ir? Ar ziņā vecuma, karjeras, politiskajiem uzskatiem, veselības stāvoklis atbilde … izvēlēties demogrāfisko kategoriju … tas ir visā kuģa. Plānas cilvēki, tauku cilvēki, veci un jauni, skaisti un vienkāršais, cilvēki sēž blakus jums kafejnīcā, jūsu kaimiņš, ārsts …

Kāpēc? Nu, tur ir daudz atbildes uz šo jautājumu, un tik daudz, cik ir, tie nav sākt, lai segtu pilnu spektru cilvēka uzvedību. Es nezinu, kas man pat sākt mēģināt atbildēt uz to jebkādā veidā, kas varētu darīt taisnīgumu uz jautājumu. Atbildes ir tik daudzos līmeņos, fizisko, psiholoģisko, filozofisko un dziļi personiski. Kā es rakstīt vairāk par šo mēs apskatīt dažus no iemesliem, bet patiesība ir dziļa un plaša un noslēpumains. Vārdi un frāzes, piemēram, šķirnes, uztraukums, piedauzīgu, tabu, izpildot aspektus, seksualitātes, ka jūsu partneris nevar, pētot, atšķirība starp seksu un mīlestību, brīvību. Lielākā daļa no tiem ir nepieciešams zināms padziļinātu diskusiju darīt viņiem taisnīgums.

No kurienes tas viss sākās? Cilvēki ir iespējams to izdarīt dažādos veidos kopš dawn laika.

Ok, pieņemsim nokļūt personīgo šeit, kur tas sāka par mani. Tāpat kā tik daudzi cilvēki man nofantazēti par šūpošanos uz brīdi. Man bija manā agrīnā 20 s, tiešām gribēja izmēģināt šo. Man nav skaidri atceros, kā es satiku pāris, kas man bija mana pirmā pieredze ar to, tie bija vidusmēra cilvēki, vecāki nekā es biju, mēs tikāmies, kopīga pudeli vīna, runāja par visu veidu lietas, un es devos mājās. Dažas nedēļas vēlāk viņi piezvanīja un jautāja, vai es gribētu dalīties ar savu gultu. Man bija gan satraukti un pārbijusies. Pēc to māju mēs sēdēja atpūtas čatā, tad viņa iegāja guļamistabā, dažas minūtes vēlāk viņš un es pievienojās viņai. Tas bija nervu tērēšana, jo es nezināju, kā tas viss strādā, bet tie bija ļoti pieredzējuši, lika man ar lielisku laiku. Kopš tā laika, labi, mēs ņemšu atvaļinājumu, ka citu dienu. Mana iesaistīšanās šajā aizraujošu pasauli, plus darbs, ko es daru, laiks, es esmu pavadījis dažādos klubos, ar iesaistītajām šo dzīvesveidu cilvēkiem, cilvēkiem, kas vēlas iesaistīties, ir aizraujoši, izaicinājums un pamācoši.

Ko tas ietver? Tas ir, ja mums ir nepieciešams atvadīties no vārda “šūpošanos”. Tas ir pārāk daudz neizskaidrojamu nokrāsa darīt taisnīgumu diapazonā no iespējām un pieredzi, kas ir atvērta tiem, kuri soli pa slieksni šajā “paralēlu Visumu”. Tas ne vienmēr, dažiem cilvēkiem nekad ietver seksu ar citiem. Draugs nesen citēja franču vārds kāds šo dzīvesveidu, man patīk tas, pateicoties Viņš teica: “Es esmu netiklis”.

Dažiem cilvēkiem tas vienkārši esot tādā seksuāli uzlādētu atmosfēru. Ne vienmēr, pat skatoties seksu, tikai to ir pietiekami daudz.

Viens no visvairāk aizraujošu par klubiem, kas ir labi pārvaldīts, un ar to es domāju, ja tiek ievērotas sievietes, kur sievietes noteikums, ir tas, ka viņi ir drošākā vieta, lai sievietei būtu. Nav iereibuši vīrieši nāk uz jums, neviens apgrūtināt jums. Jūs esat vērsies ar cieņu, pat vienkārši lūgts dejot, ja tu saki nē, jūs vienatni. Tas ir pārsteidzošs domāt, ka par vienu sievieti, jūs varat doties kaut kur, dejot kails, ja jūs izvēlaties, un palikt vienatnē.

Tā atšķiras no “taisni” klubiem mana 17 g vecā meita dodas uz un tiek bombardēti piedzērušies puiši ar augstu ego, dažas no tām mana vecuma. Neliels apkārtceļš tur, viens no maniem ziepju kastes. Tāpēc dažiem cilvēkiem tas ir tikai atrodoties vidē.

Citiem tas ir tur un skatīties. Mums visiem ir lūrēt švīka, cik daudz no tā mēs atzīstam, ir cits stāsts, bet tas ir tur. Tātad daži cilvēki vienkārši skatīties, nekad nepieskaras. No otras puses, monēta ir cilvēki, kuriem patīk skatīties, viņi nekad pieskarties kāds cits, vienkārši baudīt to noskatījos.

Ejot mazliet dziļāk, dažiem tas ir uztraukums par atrašanos istabā ar citu cilvēki, kam seksu, jūs tur ar savu partneri; neviens ir pieskaras jums, izņemot savu partneri. Jums ir telpa struktūru, skaņas, apskates objektiem, smaržo, super iekasē atmosfēru … bet tu esi “viens”. Visas šīs darbības sauc par “mīksto”. Tad tur kļūst mazliet vairāk iesaistīties, pieskaroties citiem, kissing, glāstīja, un kaut kas pietrūkst iespiešanās.

Tas viss darbojas tikai tad, ja ir cieņa. Pirmkārt iecirkņu starp pāris, kas prasa daudz diskusiju. Tas ir nepieciešams, lai radītu drošību pat domāt par nosakot kāju šajā vidē.

Daudzi cilvēki nāk un runā ar mani par izpētīt šo pasauli. Pirmā lieta, ko es viņiem saku par ir komunikācija. Kāpēc viņi vēlas to darīt, kur ir viņš, kur ir viņa, ko fantāzija viņi vēlētos, lai izpētītu, cik lielā mērā, kā tās ievēro viens otra ierobežojumus un robežas, kādas ir viņu bailes, kā viņi tiek galā ar viņiem? Tas var būt mīnu, ja jums nav dažas vadlīnijas un darīt daudz runāt pirmais.

Vai tas attiecas tikai uz pāriem? Nepavisam. Daudzi cilvēki meklēt vientuļajiem rotaļu abu dzimumu, jo daudzi cilvēki abu dzimumu meklēt pāriem, un citiem vientulīgiem spēlēt ar.

Izpētīt ar cilvēkiem tā paša dzimuma? Šis ir viens no biežāk iemesli, lai cilvēki varētu iesaistīties, jo vairāk sieviešu nekā vīriešu. Daudzas sievietes labprāt vēlētos piedzīvot kaut juteklisko vai seksuālo ar citu sievieti, un šī vide ļauj kas. Vēlreiz, lai neatkarīgi no pakāpes dalībnieki justos komfortabli. Vīrieši ar vīriešiem? Tas joprojām ir viens no lielākajiem tabu mūsu sabiedrībā, bet vairāk vīriešu šķērsojot robežas.

Uzlīmes kļuvuši svarīgi šeit. Ja man ir sekss ar citu sievieti / vīrs vai tas nozīmē, es esmu gejs, bi, ko? Kā par jums esam cilvēku sadales kaut ko, kas varētu būt skaista ar citu cilvēku?

izpilde vajadzībām? Ir cilvēki, kuru seksuālā vajadzības nevar izpildīt savas attiecības, kas var būt ļoti dažādas seksa diskus, ka viņu partneri. Tas ir veids, lai izpildītu šīs prasības, kas jāievēro, veidā, kas ir atklāti un godīgi.

Šis ir viens no svarīgākajiem aspektiem šajā pasaulē. Par cilvēkiem, kam ir lietu rādītāji pieaug, vīrieši un sievietes. Tas ir acīmredzami iespējams postošs attiecībām. Es nesaku, ka dalīta dzimums nav destruktīvas elements, jo tas, protams, var, bet, ja ir atvērtība situācija kļūst ļoti atšķirīga.

Fantāzijas? Liela daļa no mūsu dzīves, tiem no mums, kas ir seksuāli informēti. Tas dod mums tik daudz iespēju, lai izpētītu un izpildīt šīs fantāzijas, pieskarties daļām sevi tādā veidā, kas ir ļoti maz cits nevar. Vēlreiz, tie var notikt daudzos līmeņos, skatīties, noskatījos, vide, kas ļauj mums ģērbties noteiktos veidos, uzvesties mēs vienkārši nevar citur, ar drošību.

Vēl viens svarīgs vārds : drošība. Šeit ir kaut kas, ko es esam iemācījušies gadu gaitā. Ja mēs jūtamies droši, un tas ir vairāk iekšēja emocionālo stāvokli nekā jebkas cits, mēs laimīgi izpētīt kaut ko, mūsu pašu robežas. Cilvēki, mūsu partnera, vide padara to droši mums. Jūs nevarat push kāds par telpu viņi nav apmierināti ar un gaidīt tos justies droši. Tas būs uzspridzināt jūsu sejas ir liels veidā!

Mīlestību un seksu? Viņi nav tas pats, kad mēs sajaukt tos mēs uzskriet problēmas. Lūk interesanta ideja: mums ir dažādi cilvēki, kas atbilst dažādām vajadzībām mūsu dzīvē, cilvēkiem, ka mēs dalīties dažādas hobijiem, rotaļas, sports, aktivitātes utt ar. Mēs zinām, pieņemt un meklēt to ārā. Tomēr mēs sagaidām, viens cilvēks, lai apmierinātu visas mūsu emocionālās un seksuālās vajadzības, daži no dziļākās vissarežģītākajiem aspektiem mūsu pašu. Citēt veco TV reklāmu, “padara jūs domājat, vai ne?”

Tas ir plašs temats ar tik daudz dažādiem leņķiem, kas prasa dažas dziļas diskusijas, lai saprastu. Es neko spriedumu par katra cilvēka dzīvesveidu, kamēr tur ir godinot, cieņu un atvērtību, un lūgt to pašu jums.

Es neesmu pilnīgi pārliecināts, ka mēs esam monogāmi pēc būtības, bet es arī uzskatu, ka pīķa pieredzi, apbrīnojamo Tantriskā telpa, kas es esmu bijis, var būt pieredzējuši tikai telpu dziļu savienojumu un mīlestību, uzticību un tuvību. Jūs neesat nāksies ka tikai ar ikviens. Vēlreiz es saku, ka tas var būt mīnu lauks, pat apspriest daži no attiecīgajiem jautājumiem, nekad prātā iegremdējot jūsu kājām ūdenī.