Praktiski realizējamie padomi vientuļajiem vecākiem

Vientuļie vecāki ir grūts “darbs”. Ir daudzi aspekti, kas viņiem ir nepieciešams veikt viena pati. Tātad, tas nav pārsteigums, ka viņi padoties daudz stresa. Bet ir dažādi padomi vecākiem būs kontrolēt savu dzīvi un dzīvot labi ar saviem bērniem.

Stresa pārvaldišana

Stress nāks, kad mātes nezina, kā pārvaldīt tā. Ir labs palīgs grāmatas par stresu, ja vecākiem ir laiks, lai lasītu. Savieno mātes atbalsta grupu, ir arī ļoti būtiska, lai tiktu galā ar stresu pareizi. Vecākiem jāzina, kā rīkoties ar emocionālo un garīgo stresu vadību. tie var būt iesaistīti garīgo mijiedarbību vai nozīmīgu darbības, piemēram, īstenojot un hobiji atbrīvot stresu un spriedzi.

Plāno savu laiku

Laiks ir ļoti īss, lai vecākiem, jo ​​ir daudzas lietas rūpēties; darbs, finanses, mājas darbus, bērnu veselība, skola, aktivitātes un slodzes citu ikdienas sīkumi var aizņemt daudz sava laika, kā vecākiem. Bet, ja jūs izmantot labu laiku vadību, jūs varat būt produktīvs un efektīvs. Laba laika pārvaldība ir būtiska, lai veselīgu mājās vecākiem, jo ​​šī iezīme nodrošina, ka jums ir piešķirtas laiks visu nepieciešamo jūsu mājās izveidot un uzturēt veselīgu vidi mīlestības un izaugsmi.  Tātad, jūs varat pieņemt kalendāru atzīmēt savu laiku vadības notikumus, kā arī no jauna izvērtēt, kā labāk pārvaldību, kā laiks iet ar.

Vientuļie vecāki atbalsta grupa

Tas ir ļoti izdevīgs vecākiem nākt kopā un atbalstīt viens otru, jo viņiem nav laulātais vai pat radiniekiem, lai palīdzētu tiem, vai dalīties ar savu slogu. Kad esat visu viens pats kā vecākiem, tad vecākiem slogs var būt diezgan smags. Tādējādi, ir svarīgi, lai vecāki tikties ar citiem vecākiem, lai dalītos vecāku un mājas ēka padomus nekā kautrīgam prom.

Iesaistīties labu aukļu

Viens no vecākiem ir nepieciešams laiks vienatnē pats vai pati reizi brītiņa. Ja jums nav tuvumā ģimenes locekļi vai tuvi draugi auklēties savus bērnus reizēm, nolīgt labus un atbildīgus aukles, kam jūs varat uzticēties savus bērnus ar. Saņemt ieteikumus no citiem vecākiem par labām atsauksmēm, lai jūs varētu baudīt kādu laiku off. Jūs pat var izstrādāt bērnu pieskatīšanas plānu ar citiem vecākiem veikt pagriezienus bērnu pieskatīšana viens otra bērnus kādu personisku laiku

Laipni vienotajā Vecāku centrā -. Sniedzot vientuļie vecāki padomi un informācija par par labāko viens no vecākiem dotācijas uzlabot savu dzīvi, kā arī dzīves jūsu bērnam. Viens no vecākiem centrs ir piekrauts ar informāciju par vientuļajiem vecākiem, kas var palīdzēt jums kļūt par labāko dotācijas vientuļajām mātēm.