Pērļošana: kompozīcija no rozēm (meistarklase)

Drīz sieviešu diena 8. marts, ko dot mana māte, māsa vai draugs? Dodiet rožu pušķi rokām darinātas, kas iepriecinās daudzus gadus nemainītā veidā nemirstīgs! Piedāvājam aust savu roku buķeti krelles! Iemesls tas vienmēr ir dāvana! Pēc mūsu ieskāta, pērļošana, it īpašī, rokdarbi no pērlem ir lieliskais hobijs un iespēja pašiem izgatavot dāvanas savai ģīmenei!

Roze

Pērlošanas rožu roku darbs sastāv no 5 ziedlapiņas aprindās. Vijas Burgundijas par bordo griešanas stiepli 0,4 mm. Aust ziedlapiņas rakstīt darba stieple 1-2 metrus ciršanu un griešanas vadu no spoles beigām darba iepīt stiepli ap asi, kas izlido no augšējā galā ass 4/5/6/7/8 cm ziedlapiņām 1/2/3/4 / 5 apļi attiecīgi. Nevadzīgu galu apgriezt ar plānām pinceti pašā ass.
Pumpurs sastāv no divām daivu aprindās 3 katrā. Par pirmās kārtas aust 3 cilpas līdzīgi ziedlapiņām rožu pirmajā kārtā. 3 ziedlapiņām otrās atlases kārtas atpaliek par 2 asīm 9 lokiem aprindās: labajā ass, 2.tipa krelles, un pa kreisi – 3. aust Round Ziedlapa 7. sērijas sejas loku un 2 backstitches.
Rezultātā Savākt ziedlapiņas uz stumbra ar spirāli līdzīgi pirmajiem diviem apļiem no rožu ziedlapiņām.

Kauslapas

Par vadu aust zelta krāsu zelta krelles. Pie 10 cm garu asi, tipa 6 cm (par rozes) un 5 cm (par kociņi) lodītes. Aust fotoattēlu 5 sepals par rozi un 4 pumpuriem. Kad aušanas sepals pārliecinieties, ka, lai apakšā instrukcijā ir seja, un top – burbuļot rindas. Pēc pirmās pāris loku atstāt darbam stieples lodītes 1,5-2 cm mazāk nekā garumu lapas iepīt un samazināt vadu atstājot stieples galu darba garums ir aptuveni 25 cm. Pēc pirmās pāris loku atstāt darbam stieple pērlītēm 1,5-2 cm mazāk iepīt lapas garumu un samazināt vadu, atstājot galu darba stiepli apmēram 25 cm garu. Brīvais gals stieples starp asi un garām loka. Brīvais gals stieples starp ass un garām pievilkt loka, jaunais loka, lai atbilstu ar iepriekšējo. Vilkt, lai jaunais loka der cieši jāpieguļ iepriekšēju brīvajā beigām stieples darba atkal rakstīt krelles un doties atpakaļ, ietīšana vadu ap asi. Uz brīvo galu stieples darba atkal tipa krelles un iet atpakaļ, ietinamo stiepļu ap asi, no otras puses aust 2 pāri, kas ir puse-arkas līdzīgā veidā, kā aprakstīts iepriekš. No otras puses, divi pāri pus-arkas aust līdzīgi.

Dodiet sepals forma
Pievienot lodītes rožu sepals veido viņu pašu rokās. Apvienot sepals vienā pavedienu uz kātiņa, lai viņi ievēro pareizi apakšējā pumpuri nepareizajā pusē. Apgriezt lieko galus vadu un diegu, salikt kopā tos, lai tie nav iestrēdzis. Pēc tam vajag apvienot fāzēm rozes sepals to rukamiprimatyvaem šampanietis sepals uz rozēm ar savām rokām. Man nav izmantot salonā (krelles) uz citu krāsu izplūšanu ziedlapa malām. Tas nav visiem.
Principā, tas varētu būt pēdējā rinda ziedlapu aust pērles, piemēram, zelta krāsā, (tie, no kuriem mēs lapām).
Es izmantoja sauso zelta fliteriem. Viens suka malā ziedlapas, es nodarīts pārredzamu līmi, cits suka mirdzēt pārkaisa par to. Kad līme ir nožuvusi, sauss, mīkstu suku uzdrošinājās pārāk daudz.

Business & Finance