Kā risināt problēmas ar hostingiem

Ja jūs esat jauns, lai pasaules tīmekļa vietnēs, un tikko pabeidzis savu pašu pirmo mājas šedevru tad pasaule tīkles hostingi var būt maldinoša vai pat biedējoša! Ir daudzi veidi, tīkles hostings, kas tur, un tas bieži vien var būt grūti izvēlēties pareizo vienu, bet tas var būt ļoti svarīgi, ka jums izvēlēties pareizo viens jūsu veida mājas lapas, it īpaši, ja tas ir par uzņēmumu vai citu naudas pieņemšanas shēmu. Par vidējo parametru, jebkāda veida tīkles hostingi, kas ir netīrumi lēti darīs. Tas var būt jebkāda veida personas mājas lapā, kas ir tikai par jums un jūsu vaļaspriekiem. Tur nav īsti daudz punktu, lai šo teritoriju veidiem, kas nav vienkārši parādīt draugiem, un bez tam, šāda veida vietas ir mirst šķirnes pateicoties sociālo mediju vietās, piemēram, MySpace un Facebook.

Kaut kas ir sagaidāms pat lētāko tīkles hostingi šajās dienās ir tas, ka pakete nāk ar PHP un MySQL, vai kāda veida servera puses skriptu un datu bāzes funkcionalitāti. Ja jūs esat pēc bezmaksas hostingu, kas eksistē, tad atrast vienu, kas ir tādas funkcijas, būs gandrīz neiespējami, gandrīz! Jūs varētu brīnīties, kāpēc uz Zemes jums būtu nepieciešams šīs funkcijas, ja jūs nezināt, ko viņi ir. Fakts ir tāds, ka tērē desmit minūtes lasot līdzi dažām lietām, kas padara mājas lapā viegli pārvaldīt, piemēram PHP ietver funkciju, padara tos vērts, kam un īstenošanā. Vēl viens iemesls, lai iekārot šīs funkcijas ir tas, ka, ja jūsu vietne nav īsti labi, jūs varat būt nopietni apskatīt attīstīt savu vietni tālāk.

Minētās formas hosting ir kopīgas formas hostinga. Tas nozīmē, ka jūsu tīmekļtelpa tiek dalīta ar citiem, lai jūs varētu būt simts mājas lapas visu uz tā paša servera. Tas var būt dažas ēnas, bet sods par individuālo un mazo uzņēmumu mājas lapām. Ātruma dažkārt var būt jautājums, ja serveris ir piedzīvo intensīvu satiksmi, un jūs noteikti negribētu dalīties serveri ar kādu, kurš darbojas resursu ietilpīgas skriptus lai gan lielākā daļa tīkles hostinga pakalpojumi aizliedz šādu darbību.

At otrs gals skalas jums ir forma tīkles hosting sauc veltīta hosting. Tas ir, ja visa mašīna ir jūsu rīcībā, un tikai jūsu mājas lapā tiks izvietots uz tā. Kā jūs varat droši sagaidīt, tas nav lētākais hostings! Izmaksas veltīta serveri sākas no 100 mēnesī, bet ir vēl viens veids, kā iegūt lielāko daļu no priekšrocībām Serveris ir piedāvāt par lētāku cenu. Virtualizētas izdalītie serveri sniegt jums līdzīgas priekšrocības, piemēram, unikālu IP adresi, pilnīga kontrole pār savu hostingu un jums ir tikai viens tur. Virtualižetas daļa nāk no fakta, ka serveris ir sadalīta vairākos operētājsistēmu (operētājsistēmām) katram, kam darbojas servera programmatūras vienlaicīgi par katru vienu. Šādiem serveriem jābūt arī virtualizācija tehnoloģija ļāva CPU, citādi virtualizācija un VMware nedarbosies. Skaidrs, ka tas ir labs risinājums cilvēkiem un uzņēmumiem, kuri paredzot strauju izaugsmi gan interneta satiksmes un tīmekļa vietnes saturu.