Jūsu mājās ainavas projekts: Pievienojiet dīķi savam mierīgam dārzam

Pievienojot dīķis jūsu piemājas

Dīķi ir jautri ainavu elements, kas padara lielisku hobiju cilvēkiem visās paaudzēs. Tie var būt apdullināšanu iezīme gandrīz jebkura lieluma zemes gabala, vai par grand mērogā vai mini izmēra. Tie ir salīdzinoši viegli īstenot, un jūs varat pievienot ūdens stādīšanas un zivis ūdens funkcija, kas būs gan relaksējoša un iespaidīgi.

Iztaisīt plānus Dīķis

Tas ir diezgan viegli veidot savu dīķi, bet, ja jūs vēlaties, ir iespējams iegādāties gatavus komplektus, kas nāk komplektā ar visiem elementiem, jūs varētu nepieciešams, lai pabeigtu projektu. Pirms sākat pārkāpj zemes ar savu lāpstu ir daži galvenie faktori, kas jāpatur prātā: Pirmais, kas jādara, pirms sākat rakšana ir picking pareizo vietu. Jūs vēlaties atrast jomu, kas izpaužas labu gaismas iedarbību, saka aptuveni četras līdz sešas stundas dienā, jo tas paplašinās savu izvēli piemērotu stādu. Lielākā daļa ūdens augiem nepieciešams pienācīgas saulē, lai zelt. Jūs arī vēlaties, lai nodrošinātu jums nav picking vietu pārāk tuvu no kokiem, kas nokrīt lapas rudenī, vai kur ūdens varētu būt tuvu elektrisko iekārtu.

numuru ar skatu

Ja izvēlaties vietas, kas ir skaidri redzami no iekšpuses jūsu mājās, jūs varat baudīt savu jauno dīķis par dienām, ja laika apstākļi neļauj jums pilnībā izmantot savā dārzā.

izvēle formas

Jūsu dīķis var veikt praktiski jebkuru formu, kuru vēlaties – vai ģeometrisko vai vairāk dabisku. Tas patiešām ir atkarīgs no jūsu simpātijām un antipātijām, kā arī pārējo savu dārza dizainu. Ģeometriskas formas mēdz atbilstu oficiālāku iestatījumu kamēr dīķi ir vairāk gadījuma.

Dekorēšanas Glāsti

Kad dīķis ir uzstādīts sākat nolēmis savas iespējas attiecībā uz dekorēšanai ap to. Jūs varat izvēlēties dažādus materiālus šim nolūkam, no akmeņiem uz ķieģeļu, vai iet uz dabisko izskatu, izmantojot ziedus līnija dīķi. Atkal vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle, un, kā jūs vēlaties, ūdens iezīme meklēt.

ūdensaugu un zivju

Jūs tiešām var pārveidot savu jauno dārza funkciju par skaistu un nomierinoša oāze ar pievienojot dažas ūdens augus un zivis. Uzmanieties, lai pārspīlēt to, jo abas augi un zivis ir nepieciešams pietiekami daudz vietas, lai attīstīties.

Pievienojot dīķis jūsu piemājas dārzā var likties biedējošu, bet, ja jūs to laiku, lai rūpīgi plānot projektu tā jūs apbalvos ar apdullināšanu iezīme baudīt gados.